Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CCC do roku 2023 otworzy co najmniej 60 sklepów na Bliskim Wschodzie

Zarząd CCC S.A. poinformował, że 17 stycznia br. Spółka CCC.eu Sp. z o.o. zawarła z Apparel FZCO  z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich umowę franczyzową przewidującą współpracę między podmiotami w zakresie sprzedaży obuwia CCC i innych produktów marek należących do CCC na terytorium 6 krajów regionu Bliskiego Wschodu, tj.: Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Oman, Katar, Bahrajn.
Reklama

Umowa franczyzowa dotyczy dystrybucji towarów poprzez sieć sklepów detalicznych pod marką CCC oraz poprzez dedykowane dla Bliskiego Wschodu kanały on-line zarządzane przez Apparel.

Umowa franczyzowa została zawarta na okres 10 lat z możliwością jej przedłużenia o kolejne 10 lat. Na mocy niniejszej umowy strony uzgodniły otwarcie w ww. krajach do roku 2023 co najmniej 60 sklepów działających pod marką CCC, o łącznej powierzchni co najmniej 40.000 mkw. Rozbudowa sieci sprzedaży i otwarcie pierwszych sklepów planowane jest w pierwszej połowie 2019 roku.
Rynek na Bliskim Wschodzie stanowi kolejny etap realizacji strategii ekspansji i rozwoju sieci sprzedaży zagranicznej.

Przychody CCC za okres styczeń – grudzień wyniosły 4.193,0 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku 2016 o 31,6 proc. 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum