Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Centra M1: 7700 mkw. dla OBI. Wśród najemców także BaFaS i Yes

Liczba klientów w centrach M1 w pierwszej połowie roku wzrosła o 21% procent w porównaniu do roku poprzedniego. W czerwcu wzrost wyniósł 8%. Na plusie jest również wartość sprzedaży. Portfolio najemców uzupełniły międzynarodowe i lokalne marki.
Reklama

Poziom najmu w całym portfolio M1 wynosi obecnie 99%, po wynajęciu ponad 7700 m2 wolnej powierzchni marce OBI.

W M1 Kraków otwarto salon Sony Center. Segment elektroniki wzmocnił również salon Komputronik, który w M1 Kraków przeszedł gruntowny remont.

W M1 Marki otwarty został salon biżuterii Yes. Podobny, w maju tego roku, zaprosił klientów M1 Radom, a wkrótce powstanie także w M1 Częstochowa. Stołeczne M1 zyskało również sklep BaFaS z odzieżą damską polskich producentów i projektantów. W M1 Czeladź grono najemców powiększyło się z kolei o biuro podróży TUI. W M1 Radom natomiast ofertę kawiarni uzupełniła lodziarnia Magia d’Italia.

Wcześniej do grona najemców sieci M1 w Polsce dołączyły m.in. Half Price, OKAIDI, Reporter Young czy Tefal. Otwarty został również market budowlany OBI. 

M1 to sieć dziewięciu centrów handlowych, zlokalizowanych w Polsce centralnej i południowej. To 450 tysięcy m² powierzchni handlowej, na której swoje sklepy i punkty usługowe prowadzi 650 najemców niemal wszystkich branż.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum