Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Centrum IKEA dla Firm nawiązuje współpracę z Własne B.

Współpraca pomiędzy Własne B. a Centrum IKEA dla Firm została nawiązana w celu przygotowania gotowych do wynajęcia biur, dedykowanych małych i średnim firmom. Jest to pionierska tego typu współpraca w Polsce i na świecie. Na pierwszej wspólnie zaprojektowanej powierzchni prace wykończeniowe dobiegają końca.
Reklama

 - Na początek przygotowujemy biura na warszawskim Mokotowie, ale chcemy ten projekt rozpowszechnić w całym kraju - mówi Michał Nisengolc, prezes Własnego B. Firmy łączy ze sobą grupa docelowa klientów oraz takie cechy jak przystępność cenowa, dobry design, koncentracja na użytkowniku, dostępność od ręki, czy modułowość.

Centrum IKEA dla Firm zapewnia profesjonalne wsparcie dla biznesu przy urządzaniu funkcjonalnej przestrzeni do pracy. – Chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i dostosować ofertę do ich wymagań i oczekiwań. Dzięki nowo nawiązanej współpracy jesteśmy pewni, że uda nam się zrealizować ten cel i uatrakcyjnić oferowane przez nas usługi. Dostawę mebli i dodatków IKEA oferuje wszystkim firmom, nawet tym najmniejszym, które posiadają 2-3 osobowe biura - mówi Marek Nogieć, kierownik Centrum IKEA dla Firm.

Własne B. jest narzędziem dedykowanym właścicielom powierzchni biurowej, służącym do komercjalizacji pustostanów. Ideą Własnego B. jest adaptacja niewynajętej powierzchni pod potrzeby mikro, małych i średnich firm. Własne B. nie jest najemcą powierzchni, a pełni funkcję operatora dając wsparcie w kilku głównych obszarach: analiza rynku, przygotowanie biur, marketing, sprzedaż.

Centrum IKEA dla Firm w Warszawie to pierwszy na świecie format IKEA stworzony dla biznesu. Oferuje profesjonalne i kompleksowe wsparcie w zakresie wyposażenia i umeblowania biura lub lokalu usługowego, udostępnia także przestrzeń do pracy oraz salę konferencyjną na spotkania biznesowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum