Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Centrum Krakowska 61 wkrótce zmieni nazwę na Okęcie Park

Octava Property Trust (OPT) zawarła umowy na wynajem ponad 36 000 mkw.  powierzchni handlowej i magazynowej w Centrum Krakowska 61, które już wkrótce zmieni nazwę na Okęcie Park. Rozpoczęły się także prace modernizacyjne w inwestycji.
Reklama

Centrum Krakowska 61 (CK 61) to położony przy al. Krakowskiej park handlowy z bogatą ofertą artykułów do dekoracji i wyposażenia wnętrz. Obecnie na ponad 58 000 m2 znajdują się takie sklepy jak Agata Meble, Komfort, JYSK, Witek’s, Dreams Design, a także Media Markt oraz hipermarket Auchan.

W ostatnich miesiącach, w związku z planowaną przebudową i modernizacją obiektów wchodzących w skład kompleksu, jego właściciel – Octava Property Trust doprowadził do podpisania umowy na wynajem ponad 36 000 m2  powierzchni handlowej i magazynowej. Średni okres najmu na powierzchniach handlowych i magazynowych wynosi obecnie ponad 11 lat.

Na następne sześć lat umowę najmu lokalu o powierzchni prawie 6 000 mkw. przedłużyła sieć Media Markt. Z kolei na przedłużenie umów i jednoczesne powiększenie dotychczas zajmowanej powierzchni w CK 61 zdecydowały się m.in. marki JYSK i Witek’s, które przeniosą swoje salony do budynku, który wcześniej był zajmowany przez market budowlany. Obiekt o powierzchni ok. 10 000 mkw. zostanie zmodernizowany, a jego powierzchnia podzielona na mniejsze lokale, wydzielone zostanie także piętro. W zmodernizowanym obiekcie ulokują się także dwaj nowi najemcy. Będą to: Bel-Pol, jeden z największych dystrybutorów podłóg i drzwi oraz sieć parków trampolin Jump World, która zajmie prawie 2 500 mkw. i tym samym wprowadzi do centrum nową, dotychczas nieobecną, funkcję rozrywkową. Do grona nowych najemców CK61 dołączy też centrum wspinaczkowe Murall, które zajmie 1905 mkw. 

- Nasze plany modernizacji CK 61 spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony najemców już obecnych w centrum, którzy dalej chcą się tutaj rozwijać, jak i nowych dotychczas nieobecnych u nas marek, które dostrzegły potencjał tego miejsca. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy na wynajem pozostałej dostępnej powierzchni – mówi Henryk Rytwiński, COO Octava Property Trust.

Również największy najemca centrum - sieć Agata Meble nie tylko przedłużyła umowę na kolejne lata, ale także powiększy powierzchnię do niemal 24 000 mkw.,  adaptując do swoich potrzeb parter budynku dotychczas zajmowany m.in.  przez JYSK i Witek’s . Tym samym sklep zajmie trzy kondygnacje i będzie to drugi stołeczny salon tej marki obsługujący Warszawę.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum