Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CH Auchan Komorniki z polską marką 4F

Grono najemców Centrum Handlowego Auchan Komorniki powiększyło się o polską markę 4F.
Reklama

Od 16 września klienci obiektu mogą kupić odzież codzienną i sportową oraz akcesoria sportowe z najnowszych kolekcji w salonie firmowym 4F o powierzchni ponad 200 mkw. Jest to 8 lokalizacja marki należącej do OTCF S.A. w obiektach zarządzanych przez zespół Nhood Polska. 

– Cieszymy się, że marka 4F doceniła zalety obecności w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Jestem przekonana, że salon najemcy będzie cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie skorzystają z szerokiej oferty dostępnej w tym miejscu – mówi Karina Slawik-Koźlik, Property Manager Centrum Handlowego Auchan Komorniki. 

4F - co to za marka?

Znakiem rozpoznawczym marki 4F jest połączenie jakości, technologii i innowacyjnych materiałów z najnowszym designem. Produkty 4F sprawdzają się podczas treningów, a także jako część codziennych stylizacji dla wszystkich, którzy cenią komfort i swobodę ruchów. Firma prowadzi ponad 250 sklepów w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji i Rumunii. Poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej jest obecna w ponad 400 sklepach multibrandowych w 42 krajach, m.in. USA, Australii, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Salon 4F w Centrum Handlowym Auchan Komorniki jest ósmą lokalizacją marki w obiektach z portfolio Ceetrus Polska. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum