Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Circle K rozszerza system rabatowy. Prócz zniżek na paliwo tańsze zakupy w sklepie

Sieć Circle K od maja wprowadziła dla kierowców stałe zniżki na paliwo. Obecnie, do rabatów na paliwo, myjnię, Hot Doga i kawę za zatankowane litry, dochodzi jeszcze jeden - 10% na zakupy w sklepie.
Reklama

Oferta EXTRA LATO obowiązuje od 7 lipca do 31 sierpnia 2022 roku i mogą z niej skorzystać uczestnicy programu lojalnościowego Circle K, kupując minimum dwa produkty z oferty sklepowej.

Rabat obowiązuje na kawę, Hot Dogi, przekąski, napoje i inne zakupy w sklepie. Zniżka nalicza się automatycznie, przed dokonaniem płatności za produkty przy kasie. Promocja EXTRA LATO potrwa od 7 lipca do końca sierpnia 2022 roku.

Circle K jako pierwsza sieć paliwowa w Polsce już 11 maja b.r. wprowadziła na rynek ofertę rabatową dla członków programu lojalnościowego EXTRA, która obowiązuje na stałe, bez wskazywania wybranych okresów promocyjnych. Będąc uczestnikiem programu EXTRA, można zatankować w jeszcze niższej cenie. Wykorzystując rabat, jednorazowo na stacjach sieci można zakupić aż 85 l paliwa w obniżonej cenie, a vouchery rabatowe otrzymują wszyscy klienci - również ci, którzy opłacają tankowania kartą flotową.

Klienci programu EXTRA, oprócz rabatów na paliwo, zyskują również inne benefity w zamian za tankowanie na Circle K – m.in. 50% rabat na kawę lub Hot Doga, 50% rabat na dowolny program myjni oraz codzienne zniżki na zakup wybranych produktów w sklepie oznaczonych symbolem „EXTRA z kartą”. Dodatkowo przystępując do programu, po zakończonej rejestracji, każdy nowy klient otrzymuje do wyboru kawę lub Hot Doga gratis.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum