Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Cosmedica chce rozwijać sieć automatów vendingowych

Na warszawskim Tarchominie pojawił się  automat vendingowy, należący do sieci Cosmedica, czynny całą dobę 7 dni w tygodniu. Sieć chce w ten sposób umożliwić zakupy artykułów higienicznych i produktów pierwszej potrzeby poza godzinami otwarcia punktów Cosmedica. W planach jest uruchomienie kolejnych kilkunastu punktów w tym roku.
Reklama

Cosmedica automat 24/7 oferuje nie tylko środki higieny, ale również maseczki ochronne, płyny dezynfekujące, tampony, wodę utlenioną, płyn dezynfekcyjny, witaminy, jak i dermokosmetyki. 

- Nasi klienci nie chcą spędzać zbyt dużo czasu w zamkniętym pomieszczeniu sklepu. Rozwiązanie spotkało się z bardzo pozytywnymi ocenami mieszkańców. Chcemy umożliwić Klientom zakupy w bezpieczny sposób, dostępne również po godzinach pracy naszego sklepu. Jest to szczególnie ważne teraz, w okresie pandemii – podkreśla Piotr Maciejewski, Dyrektor Marketingu w firmie Cosmedica.

Cosmedica automat 24/7 został ustawiony na ulicy Książkowej 9 C, przy punkcie Cosmedica. Jest to pierwsza zrealizowana inwestycja tego typu sieci, jednak w planach jest uruchomienie kolejnych kilkunastu punktów w tym roku. Operatorem systemu vendingowego dla sieci Cosmedica jest VendoMED Sp. z o.o.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum