Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dealz, Carry, Media Expert i TEDi najemcami Galerii Bawełnianka. Obok Lidl

Do Bawełnianki dołącza lider branży optycznej – Vision Express, zajmują w galerii 75 mkw. Z kolei marka jubilerska Apart zajmie blisko 110 mkw., a Dealz zajmie 470 mkw., zaś sklep odzieżowy Carry aż 700 mkw. Z kolei Media Expert wynajał w Bawełniance 600 mkw. a sieć dyskontowa TEDi 860 mkw.
Reklama

Bawełnianka będzie w najbliższych latach jednym z nielicznych nowych centrów handlowych powstających w Polsce. Galeria Handlowa Bawełnianka zlokalizowana jest w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, eobuwie. Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance Biedronka. Wraz z sąsiednim marketem Lidl - oddalonym o 100 metrów od galerii - zapewnią najszerszą ofertę spożywczą w regionie. Do dyspozycji klientów będzie również strefa gastronomiczna w industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc. Wśród restauracji znajdą się Pizza Hut, American Bistro, Kebab oraz kawiarnia i bar sushi.

 

 

Otwarcie Galerii Bawełnianka planowane jest na wiosnę 2023r.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjnej. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum