Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dealz najemcą MultiBox w Tczewie i Siedlcach

Firma Mallson Polska pozyskała do parków handlowych MultiBox w Tczewie i Siedlcacha kolejnego sieciowego najemcę – międzynarodową sieć DEALZ będącą częścią Pepco Group. To debiut tej marki w mieście. Sklep zajmie 410 mkw. powierzchni najmu w Tczewie i 500 mkw. w Siedlcach.
Reklama

Park Handlowy MultiBox w Tczewie działa od maja 2016r. Położony przy głównej arterii komunikacyjnej miasta - Alei Solidarności - dzieli wspólny parking na ponad 400 aut ze sklepem Kaufland. 

Powierzchnia najmu obiektu to ponad 4 tys. mkw. Wśród najemców MultiBox Tczew znajdują się sklepy sieciowe marek takich jak: Jysk, Martes Sport, Rossmann, KiK i Pepco oraz salon Media Expert który otworzy się w najbliższych dniach.

Pierwszy sklep marki Dealz został otwarty w Polsce w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Oferuje produkty znanych marek w bardzo korzystnych cenach. Szeroki asortyment ponad 3.000 markowych produktów zapewnia wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. 

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem MultiBox Tczew jest firma Mallson Polska. Właścicielem obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum