Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dealz wybrał Galerię Askana w Gorzowie Wielkopolskim na swoją kolejną lokalizację

Dealz wybrał Galerię Askana w Gorzowie Wielkopolskim na swoją kolejną lokalizację. Marka będzie zlokalizowana na parterze i zajmie powierzchnię ponad 440 mkw. Nowa umowa to kolejny krok w rozwoju galerii zarządzanej przez Cream Property Advisors.
Reklama

- Cieszy nas, że międzynarodowa sieć sklepów Dealz wybrała Askanę na kolejną swoją realizację. To świadczy o potencjale miejsca i ma wpływ na wzbogacenie oferty handlowej miejsca. Sklep tej marki ma niewątpliwie wiele zalet, a jedną z nich jest na pewno oferta produktów niedostępnych w innych sklepach. Jesteśmy pewni, że będzie to udana współpraca i pozwoli na wykorzystanie potencjału Askany i marki Dealz - mówi Anna Sip, dyrektor marketingu Galerii Askana.

Wielkie otwarcie sklepu Dealz w Galerii Askana jest zaplanowane na 17 marca godz. 9.00.  Nie zabraknie niespodzianek przygotowanych przez markę, a wśród nich vouchery i słodkości na powitanie.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otworzono w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 190, marka wciąż się rozwija. Asortyment ponad 3000 produktów znanych marek: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. 

dealz otwarcie.png
dealz otwarcie.png

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum