Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dealz z nowymi sklepami w Katowicach i Rumii

28 lutego nowy sklep sieci Dealz rozpoczął swoją działalność w Home Park Rawa, oferując na 436 metrach kwadratowych ponad 3,000 produktów znanych marek. Z kolei 28 marca Dealz ruszył w Galerii Rumia.
Reklama

Homepark Rawa w Katowicach to jeden z czterech parków handlowych, należących do portfela inwestycyjnego Pradera European Retails Parks. Zlokalizowany jest w centrum Katowic. Do tej pory centrum oferowało artykuły do wykończenia i urządzania wnętrz z wiodącą w tej kategorii marką Mebloo. W ciągu ostatnich dwóch lat w obiekcie otworzył się supermarket Biedronka, sklep sieci Rossmann, salon Mediaexpert oraz sklep z artykułami dla domowych pupili Maxi Zoo. W lutym 2023 roku ofertę dopełnił sklep Dealz.

Dealz w Homepark Rawa

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otwarto w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 180, a w najbliższych miesiącach powstaną kolejne sklepy, takie jak najnowszy z nich – w Homepark Rawa.

Znajdziemy tutaj asortyment ponad 3000 produktów znanych marek zapewniających wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. 

„Widzimy jak rozwijają się sklepy Dealz i cieszymy się, że kolejną lokalizacją w tym rozwoju jest Homepark Rawa. Oferta tej sieci doskonale uzupełnia odnowione portfolio naszego centrum handlowego. Dotychczasowy rozwój Homepark Rawa sprawia, że klienci oczekują tutaj nowości, ciekawych ofert zarówno jeśli chodzi o różnorodność marek, jak i cenową atrakcyjność. Jestem przekonana, że Dealz wpisuje się w te oczekiwania z korzyścią dla naszych klientów i całego centrum handlowego” - komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera. 

Dealz w Galerii Rumia

28 marca 2023 roku w Galerii Rumia przy ul. Sabata 1 został otwarty salon marki Dealz. Sklep znajduje się na poziomie -1 Galerii i zajmuje prawie 445 metrów kwadratowych.

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.
Do znanych marek dostępnych w Dealz należą: Terry's, Reeses, Hershey's, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele innych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum