Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Decathlon uruchamia nowy miejski format sklepów

Decathlon City to nowy format sprzedaży sieci Decathlon. Pierwszy taki obiekt otwarty zostanie w centrum Warszawy, bezpośrednio przy stacji metra Politechnika. W piętrowym sklepie o powierzchni 230 mkw. klient znajdzie najpotrzebniejsze produkty do uprawiania sportu i prowadzenia aktywnego stylu życia.
Reklama

Decathlon City - pierwszy taki sklep w Polsce

Decathlon przy ulicy Polnej to pierwszy sklep marki w centrum Warszawy. Lokal położony jest w bezpośredniej bliskości terenów rekreacyjnych, obiektów i klubów sportowych, a także biur i uczelni wyższych. Oprócz oferty dostępnej na miejscu klient będzie mógł również zamówić produkty z pełnej oferty Decathlon, z bezpłatną dostawą do sklepu lub dostawą do domu. Sklep będzie proponował również pełny dostęp do usług Decathlon, m.in. łatwy odbiór zamówień Click&Collect, szybkie zwroty, program lojalnościowy czy wypożyczanie produktów.

Przestrzeń sklepowa będzie wyróżniała się na tle innych punktów sprzedaży Decathlon swoim nowoczesnym wyglądem oraz zastosowaniem najnowszych nośników digitalowych, takich jak elektroniczne opisy czy wykorzystanie hologramów do prezentacji ambasadorów marki oraz wybranej oferty. Na ścianach umieszczone zostaną dedykowane grafiki.

Decathlon City to format, którego jeszcze w Polsce nie było. Sklep przy ul. Polnej, zaraz przy stacji metra, ma za zadanie jeszcze bardziej ułatwić Warszawiakom dostęp do sportu, oferując szeroki wybór sprzętu do najpopularniejszych dyscyplin sportu. Decathlon City to format, do którego zapraszamy wszystkich fanów sportu mieszkających, pracujących, uczących się lub po prostu często bywających w centrum Warszawy - mówi Krystian Drapała, lider sklepu Decathlon City przy ul. Polnej.

Sportowa parapetówka z udziałem olimpijczyków oraz influencerów

Centrum miasta to także popularne miejsce imprez, dlatego w sklepie przy Polnej 11 już 16.09 o godz. 15.00 rozpocznie się nietypowa parapetówka, na której goście będą mogli wziąć udział w sportowych wyzwaniach, a także osobiście poznać utytułowanych sportowców. Na “domówce” Decathlonu pojawią się ambasadorzy marki - mistrz olimpijski Karol Zalewski, medalista mistrzostw świata i Europy Marcin Lewandowski, a także zawodowa trenerka fitness Kasia Bigos. Nie zabraknie również popularnych influencerów, takich jak Tomasz Smokowski, JDąbrowsky, AJThePolishAmerican, Damian Tkaczuk, Agata Sacewicz, Marek Wita czy Kuba Glenc.

Ulica handlowa na nowo

Decathlon City na swoją pierwszą lokalizację wybrał budynek International Business Center (IBC) w Warszawie. Lokalizacja ta idealnie wpisuje się w założenia nowego konceptu z racji na położenie i doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej  oraz terenów rekreacyjnych w pobliskim parku Pole Mokotowskie. Nie bez znaczenia był również układ powierzchni dwupoziomowego lokalu o powierzchni 230 mkw., który pozwala na efektowne wyeksponowanie oferowanych przez nich produktów. Najemca wykorzysta również bardzo dobrą ekspozycję przeszklonej witryny od strony ul. Polnej, gdzie zainstalowane zostaną nowoczesne nośniki cyfrowe, w tym hologramy do prezentacji ambasadorów marki – mówi Tomasz Stromidło, dział powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Ewolucja metropolii podyktowana zarówno zmianą oczekiwań mieszkańców, jak i względami środowiskowymi, sprawia, że rośnie znaczenie ulic handlowych. Tak, jak na oddalonych od centrum osiedlach mieszkaniowych ważne są punkty usługowo-handlowe w parterach, tak w i centrum miast rośnie zapotrzebowanie na większą różnorodność oferty. Mieszkańcy nie chcą marnować czasu na dalekie dojazdy, chcą móc zrealizować swoje codzienne potrzeby w bliskiej odległości od domu czy pracy.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum