Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Deichmann ze sklepem w CH Galardia

Nowy salon jednej z najpopularniejszych sieci obuwniczych w Polsce, powiększył grono najemców starachowickiego centrum handlowego Galardia. Deichmann, bo o nim mowa, został otwarty 25 maja.
Reklama

Popularne starachowickie centrum handlowe Galardia wzmacnia swoją ofertę modową o nową, silną markę. Niemiecka grupa Deichmann jest największym detalicznym sprzedawcą obuwia w Europie i jedną z najpopularniejszych sieci obuwniczych w Polsce. Swoją wiodącą na rynku pozycję marka zyskuje przede wszystkim dzięki dobrej relacji ceny do jakości produktów, a przy tym utrzymywaniu oferty zgodnej z aktualnymi trendami.

Nowy salon Deichmann w Galardii został zaprojektowany na powierzchni 465 m2 i urządzony w nowoczesnym, charakterystycznym dla tej marki koncepcie. Wnętrza cechują się minimalizmem, co stanowi tło dla prezentowanego asortymentu.

Funkcjonująca od 2014 roku Galeria Galardia to ulubione miejsce robienia zakupów dla mieszkańców miasta i regionu. Centrum o powierzchni handlowej wynoszącej 17 600 mkw mieści ponad 30 sklepów popularnych marek w tym Reserved,  Carry, Sinsay, CCC, House, Cropp, Mohito, SMYK, Martes Sport, Rossmann, Jysk  i wiele innych. Klienci mogą też robić zakupy w markecie spożywczym Kaufland. Całości dopełnia 4-salowe Kino Helios. Za komercjalizację C.H. Galardia odpowiada firma Sierra Balmain.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum