Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dekoria z nowym salonem w Jankach

Dekoria zawarła umowę najmu lokalu w Homepark Janki pod Warszawą. Wynajęta powierzchnia handlowa liczy 133 mkw. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Reklama

Marka Dekoria w październiku 2022 roku zaprosi klientów do kolejnego salonu – tym razem w podwarszawskim Homepark Janki. Nowy salon Dekorii będzie liczył 133 mkw., a oprócz możliwości zakupu różnorodnych mebli i elementów dekoracyjnych, marka umożliwi klientom także korzystanie ze strefy szwalniczej.

Nowy sklep Dekorii to drugi już salon tej marki będący częścią portfolio funduszu Pradery. Potwierdza to dobry i owocny charakter współpracy pomiędzy Najemcą i Wynajmującym. Wierzymy, że obecność salonu Dekoria w Jankach będzie doskonałym dopełnieniem szerokiej gamy dostępnych salonów i usług w podwarszawskim centrum handlowym. Wkrótce będziemy informować o kolejnych zmianach w obiekcie – komentuje Ada Budynek, Leasing Manager, Associate, Retail Agency, Cushman & Wakefield Poland.

Dekoria, dysponująca dotychczas salonami w dwóch miejscach na mapie Polski – w Warszawie i w Świdnicy – kolejny otwiera w Jankach. Sklep w Homepark Janki to nowy koncept, w którym nacisk kładziemy na nasz najsilniejszy punkt, którym jest szycie dekoracji okiennych na miarę. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum