Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Deni Cler, Vistula, Wólczanka i Bytom rezygnują z futer

Marki Grupy VRG, Deni Cler Milano, Vistula, Wólczanka, Bytom i W.KRUK, oficjalnie rezygnują z futer zwierzęcych - podało Stowarzyszenie Otwarte Klatki.
Reklama

Zmiany wejdą w życie najszybciej jak to możliwe, czyli już od kolekcji wiosna/lato 2020. – Jest to bardzo ważna decyzja, która w znacznym stopniu przyczynia się do zmiany oblicza polskiej mody – na bardziej etyczną – podały Otwarte Klatki.

Przypomnijmy: skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w listopadzie 2019 roku przez Grupę Kapitałową VRG wyniosły około 97,8 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w listopadzie 2018 roku o około 46,2 proc.

W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń –listopad 2019 roku wyniosła około 909,8 mln zł i była wyższa o około 38,3 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w listopadzie w segmencie odzieżowym (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler, Bytom) - wyniosły około 66,2 mln zł (w tym Bytom 19,7 mln zł) i były wyższe od przychodów osiągniętych w listopadzie 2018 roku o około 58,6%. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń – listopad 2019 roku w tym segmencie wyniosła około 573,2 mln zł (w tym Bytom 171,5 mln zł) i była wyższa o około 53,0% od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum