Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Domoteka z nowym najemcą

Eccelent Meble, dystrybutor mebli nowoczesnych, wynajął 1400 mkw. powierzchni handlowej w warszawskim obiekcie Domoteka. Otwarcie sklepu planowane jest na sierpień 2022 roku.
Reklama

Eccelent Meble to dostawca mebli ekskluzywnych i nowoczesnych. Specjalizuje się w sprzedaży sypialni i materacy. Eccelent Meble zlokalizowane są w dwóch salonach w Warszawie, otwarcie w Domotece planowane jest na sierpień 2022 roku. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Domoteka jest największym centrum wyposażenia wnętrz w aglomeracji warszawskiej. Zarządcą obiektu jest BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

Właścicielem Domoteki jest fundusz Pradera European Retail Parks, który należy do Pradery –  funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,1 miliarda euro zawiera ponad 50 centrów i parków handlowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji i Turcji, posiadających łącznie 2000 sklepów.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum