Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Drogerie Natura przed świętami stawiają na kosmetyczne zestawy

Pod hasłem „Prezenty najlepsze z Natury” wystartowała świąteczna kampania ogólnopolskiej sieci drogerii Natura. Obejmuje spoty telewizyjne oraz radiowe, a także specjalne aktywacje digital. Kampania potrwa do 24 grudnia.
Reklama

Świąteczne spoty reklamowe drogerii Natura zachęcają do zakupu prezentów dla każdego w atrakcyjnych cenach. Promowana oferta dotyczy świątecznych zestawów kosmetyków dostępnych w stacjonarnych drogeriach Natura oraz w drogerii internetowej www.drogerienatura.pl.

Spoty reklamowe obejmują największe stacje telewizyjne i radiowe w Polsce. Działania w ramach kampanii wspierane są specjalnymi aktywacjami digital. Od 1 grudnia Natura uruchomi kalendarz adwentowy w formie landing page’a, w którym każdego dnia udostępniana będzie nowa oferta promocyjna dla klientów. Na profilu marki na Facebooku uruchomiony zostanie specjalny chat bot, który pomoże w wyborze najlepszego prezentu dla bliskich.

Drogerie Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Obecnie liczy blisko 300 placówek w całym kraju, prowadzi również drogerię internetową. W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki dostępne wyłącznie w drogeriach sieci, m.in. KOBO Professional, My Secret i Sensique.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum