Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Duże zmiany wśród najemców Forum Gliwice

MVGM, zarządca centrum handlowego Forum Gliwice, poszerza ofertę galerii o nowe marki oraz umacnia współpracę z obecnymi najemcami.
Reklama

W centrum handlowym zadebiutowały nowe brandy, a część najemców zwiększyło powierzchnię swoich dotychczasowych sklepów. Jesienią Forum Gliwice czekają kolejne zmiany. 

Nowe marki w Forum Gliwice


Zespół MVGM zarządza centrum handlowym Forum Gliwice od 2013 roku. MVGM właśnie podpisało umowę z ESOTIQ – polską marką oferującą bieliznę dla kobiet, która otworzyła w gliwickim centrum sklep o powierzchni 75 mkw. W ramach letnich debiutów nowych marek grono najemców poszerzyło się również o Tatuum, butik odzieżowy o powierzchni 164 mkw. jest dostępny na poziomie zero. W poprzednich miesiącach zarządca wynajął 120 mkw. salonom optycznym Kodano oraz wprowadził do galerii operatora sportowego – sieć siłowni Fitness Club Interfit, która wynajęła ponad 1 200 mkw. na drugim piętrze galerii. Sieć sportowa tym samym debiutuje w Gliwicach. Z kolei w ramach renegocjacji umowy marka odzieżowa Sinsay, której sklep jest chętnie odwiedzany przez gliwiczan, trzykrotnie zwiększyła wcześniej wynajmowaną powierzchnię i aktualnie zajmuje 1 100 mkw. Swój sklep powiększa również marka Home&You. 

„Jesienią w Forum Gliwice powitamy kolejne nowe marki i tym samym jeszcze mocniej wzbogacimy ofertę centrum handlowego. W planach mamy relokację salonu Home&You, który na ponad 500 mkw. otwiera tutaj swój flagowy sklep. Podpisaliśmy również umowę z siecią Homla, która wynajęła lokal o powierzchni 430 mkw. Ten salon będzie dostępny na pierwszym piętrze. Z kolei już w wakacje wzmocnimy ofertę gastronomiczną centrum – w strefie restauracyjnej zagości Top Sushi, a klienci będą mogli również zrobić zakupy, napić się pysznej kawy i poznać jej odmiany w Pop-up store Tchibo”, mówi Patrycja Duczmal, Dyrektor Centrum Handlowego Forum Gliwice.

MVGM podpisało również umowę z TOUS, topową marką oferującą biżuterię i akcesoria. Sklep tego ponad 100-letniego brandu pochodzącego z Hiszpanii, otworzy się w Forum Gliwice tuż po wakacjach. Zarządca przedłużył również umowę z właścicielem hipermarketu Carrefour. 

Forum Gliwice to centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni ponad 43 000 mkw., oferujące 120 sklepów i punktów usługowych.

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum