Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Elektrownia Powiśle z pierwszym przedszkolem KIDS&Co

Największa w Polsce sieć prywatnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków rozpoczyna działalność w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Nowa placówka będzie zarazem dwudziestą inwestycją firmy KIDS&Co. w Polsce. Otwarcie obiektu, w którym przewidziano miejsca dla blisko 80 dzieci, zaplanowano na początek września br.
Reklama

W przedszkolu zlokalizowanym w popularnej lokalizacji na Powiślu znajdą się między innymi przestronne sale dla grupy 2, 3 i 4-latków, wyposażone w najwyższej jakości, nowoczesne meble oraz akcesoria umożliwiające aktywny rozwój dzieci. Placówka posiada ogrodzony, kameralny plac zabaw zlokalizowany na zewnątrz budynku. Rodzice będą mogli skorzystać z podziemnego parkingu Elektrowni, który w pierwszej godzinie postoju będzie bezpłatny.

Organizacja codzienności wokół miejsca zamieszkania i pracy jest bardzo istotna, dlatego nasze przedszkola znajdują się w okolicy osiedli, firm, a nawet bezpośrednio w biurowcach. Rozwijamy się w lokalizacjach, które zapewniają bliskość kompleksowej infrastruktury. Dzięki temu rodzice mają możliwość załatwienia wielu spraw – zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowym – dosłownie w jednym miejscu. Nowy obiekt w Elektrowni Powiśle to nasza najbardziej prestiżowa lokalizacja. Jej wyjątkowe położenie zapewnia bliskość do wielu punktów mieszkalnych i biznesowych znajdujących się na Powiślu. Daje też szansę zagospodarowania wspólnego czasu po zajęciach - mówi Karina Trafna, Prezes sieci KIDS&Co.

Wielką zaletą nowego przedszkola przy ul. Zajęczej 4 jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się między innymi: Centrum Nauki Kopernik, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego i deptak nad Wisłą. Również sama Elektrownia Powiśle oferuje możliwość skorzystania z wielu usług, między innymi dzięki dostępności lokali gastronomicznych, handlowych oraz strefy beauty. Obok Elektrowni znajduje się też stacja metra.

KIDS&Co. w Elektrowni Powiśle będzie ósmym przedszkolem sieci w województwie mazowieckim. Rekrutacja do nowej placówki na warszawskim Powiślu trwa.

KIDS&Co. to sieć dwujęzycznych komercyjnych przedszkoli zlokalizowanych między innymi przy firmach i w biurowcach. Unikalny koncept KIDS&Co. opiera się na trzech filarach: autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej korzystającym z elementów planu Daltońskiego oraz Montessori, dwujęzyczności oraz diecie makrobiotycznej. Kadra placówek stawia na rozwój kompetencji przyszłości - nauki samodzielnego myślenia, umiejętności współpracy, rozpoznawania i nazywania emocji oraz rozwoju zainteresowań i naturalnych talentów.

Dwujęzyczność możliwa jest dzięki stałej obecności native speakerów (język angielski oraz hiszpański) oraz uwzględnieniu ponad 2000 godzin zajęć z wybranego języka obcego. Przedszkole oferuje również możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb dzieci.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum