Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

eobuwie.pl i MODIVO otwierają kolejne multibrandowe salony

Marki eobuwie.pl i MODIVO rozbudowują sieć sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju. Kolejne wspólne punkty zostały otwarte w Piotrkowie Trybunalskim oraz Galerii Solnej w Inowrocławiu, gdzie zajmie 500 mkw. , Wałbrzychu w Galerii Victoria oraz w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy, gdzie od 26 lipca oferta działającego już sklepu eobuwie.pl została poszerzona o produkty z portfolio marki MODIVO.
Reklama

Multibrandowe platformy eobuwie.pl i MODIVO znane są z innowacyjnych rozwiązań. Marki dążą do łączenia światów online i offline, m.in. poprzez tworzenie zaawansowanych technologicznie sklepów stacjonarnych.

Na miejscu czeka ponad 11 000 produktów dostępnych od ręki oraz dostarczanych w 3 minuty od zamówienia w sklepie, pełna oferta online, a także możliwość skorzystania z popularnych usług: esize.me (skaner 3D, który umożliwia właściwe dopasowanie obuwia) oraz zarezerwuj i przymierz (umożliwia zamówienie produktów z oferty online, a następnie przymierzenie ich w sklepie). Na powierzchni ponad 420 metrów kwadratowych przygotowano 32 tablety prezentujące asortyment.

Produkty z oferty MODIVO można zarezerwować online na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej, a w sklepie przymierzyć w jednej z 3 interaktywnych przymierzalni i zdecydować o ich zakupie.

Sklep eobuwie.pl i MODIVO gromadzi portfolio kilkuset marek z segmentów premium, sport, czy casual. Wśród nich znajdują się m.in. Guess, Calvin Klein, Furla, adidas, czy New Balance. Sklep w Piotrkowie Trybunalskim zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego Focus. Jest to pierwszy w regionie wspólny koncept multibrandów, a zarazem 31 sklep eobuwie.pl z czego 11 wspólny z MODIVO. Spółka konsekwentnie realizuje swoją strategię, w której stawia na omnichannel i łączenie zakupów offline z online.

Sklep w Zielonych Arkadach zajmuje powierzchnię 414 mkw., z czego ponad 160 mkw. to sala sprzedaży. Nie znajdziemy w nim tradycyjnych półek i wieszaków. Wyboru produktów dokonuje się za pomocą 28 nowoczesnych tabletów.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum