Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Jurajska staje się lokalnym zagłębiem jubilerskim

W Galerii Jurajskiej przybywa jubilerów. Do grona 13 salonów z biżuterią, zegarkami i dodatkami dołączył właśnie Dom Jubilerski A&A.  Najemca zajął lokal o powierzchni 81,47 mkw.
Reklama

Salon w Galerii Jurajskiej jest ósmym stacjonarnym punktem A&A. Dom Jubilerski posiada także 7 salonów w Łodzi. Dom Jubilerski A&A to polska firma działająca od pokoleń w Łodzi z tradycją sięgającą aż XVIII wieku.

Biżuteria A&A to wyroby ekskluzywne produkowane włącznie według tradycyjnych metod. W ofercie jubilera znaleźć można m.in. pierścionki, bransolety, przywieszki, łańcuszki, naszyjniki, broszki i kolczyki oraz biżuterię ślubną.  Podstawowym materiałem biżuterii A&A jest złoto wysokiej próby (14k lub wyżej) oraz kamienie naturalne, w tym m.in. diamenty, szafiry, tanzanity i rubiny. Marka ręcznie wykonuje m.in. pierścionki, kolczyki, broszki i przywieszki.

- Dom Jubilerski A&A znacznie rozwija naszą ofertę jubilerską, zwłaszcza produktów ekskluzywnych i unikalnych. Tym samym Jurajska może dziś pochwalić się jedną z najbogatszych ofert biżuterii wśród galerii handlowych w województwie śląskim – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

I rzeczywiście, jubilerów od kilku lat przybywa w centrum handlowym. Także dotychczasowi coraz częściej  decydują się na powiększenie lokalu lub jego modernizację. Dziś w Jurajskiej działa w sumie 14 salonów jubilerskich oferujących biżuterię, ale także ekskluzywne zegarki i dodatki. Wśród nich są m.in. Apart, Jubitom, Pandora, Tous, W.Kruk, YES, a także Time Trend, Swiss, Ania Kruk, D’Oro, Bijou Brigitte.

- Oferta jubilerska od kilku lat jest jednym z magnesów przyciągającym do nas klientów zarówno w Częstochowy, jak również z miast z ościennych województw łódzkiego i opolskiego. Dlatego nieustannie ją rozwijamy, wprowadzając nowe, ciekawe marki, a także zachęcając dotychczasowych najemców do rozwoju swoich swojej działalności w galerii – mówi Roman Bugajczyk.

Salon Domu Jubilerskiego A&A można znaleźć na II poziomie galerii.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum