Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Łódzka odświeży ofertę

Galerię Łódzką czekają w pierwszym kwartale wielkie zmiany. Od lutego klienci nie zrobią zakupów w sklepach należących do grupy Inditex: Zara, Stradivarius czy Pull&Bear – informuje serwis lodz.wyborcza.pl. Centrum handlowe będzie chciało jak najszybciej uzupełnić swoją ofertę o nowe sklepy.
Reklama

– Standardowo umowy najmu zawiera się na czas określony. Zawsze przygotowujemy się do ich negocjacji w celu przedłużenia umowy lub zakończenia współpracy – tłumaczy Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej. - Dostaliśmy możliwość repozycjonowania centrum, a co za tym idzie odświeżenia i dopasowania oferty do zmieniających się potrzeb konsumentów  – mówi Stefańska.

To nie jest jedyna zmiana. Centrum stara się o nowe rozlokowanie swoich starych najemców. Salony o podobnym profilu będą zlokalizowane obok siebie. Przykładem jest rozmieszczenie sklepów Diverse, Vertus oraz Cropp na poziomie -1.

Centralizacja ma zapewnić komfort robienia zakupów. W procesie adaptacji nowych powierzchni sprzedażowych są: Foto Joker, Kantor, In Medio czy Inglot – zapowiada Karolina Woźniak z biura prasowego Galerii. Przeniesienie salonów wpłynie na zmianę wielkości ich powierzchni.

W ofercie Galerii Łódzkiej pojawiły się również nowości, takie jak: Martes Sport czy Jean Louis David. Od grudnia w centrum mieści się również biuro podróży Itaka oraz pierwszy w Łodzi salon marki Obag.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum