Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Młociny wzmacnia segment wyposażenia i aranżacji wnętrz

Lista sklepów Galerii Młociny powiększa się – nowym najemcą jest Konsimo polska marka z meblami i wyposażeniem wnętrz. Salon zajmie powierzchnię 630 mkw., i będzie to debiut marki na stołecznym rynku.
Reklama

Konsimo to dyskont meblowy, który oferuje szeroki, kilkutysięczny asortyment produktów do domu, począwszy od mebli skrzyniowych i tapicerowanych, poprzez tekstylia i dywany, a skończywszy na ceramice, naczyniach kuchennych i artykułach dekoracyjnych. Przepisem na sukces marki – która ma już sklepy w Poznaniu i Lesznie, ale przygotowuje kolejne otwarcia w największych polskich miastach – są produkty posiadające wyjątkową na rynku relację jakości, ceny i designu.

Konsimo będzie ósmą marką reprezentującą segment wyposażenia i aranżacji wnętrz, która zdecydowała się otworzyć swój salon w Galerii Młociny. Wcześniej na obecność w powstającym na północy Warszawy obiekcie zdecydowały się Zara Home, Homla, Komfort, Jysk, Mensa Home, Flying TigerCopenhagen oraz Duka.

W wynajętym w blisko 90-proc. obiekcie rozpoczął się ostatni etap budowy – prace wykończeniowe. Pierwsze powierzchnie przejmowane są przez największych najemców, którzy niebawem rozpoczną wykańczanie i aranżowanie swoich sklepów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum