Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gemini Park Tychy rozszerzy ofertę usługową

Oferta usługowa Gemini Park Tychy zaspokaja coraz więcej potrzeb lokalnego rynku. Dział leasingu Gemini Holding podpisał właśnie umowę najmu z PGNiG, które stworzy w galerii Biuro Obsługi Klienta. Nowy najemca zajmie powierzchnię 142 mkw. Otwarcie w I kwartale 2023.
Reklama

Biuro Obsługi Klienta PGNiG, które powstanie w Gemini Park, oferować będzie produkty spółki i jej usługi. Na miejscu będzie można liczyć na kompleksową pomoc i obsługę w zakresie m.in. zawarcia umowy na dostawę paliwa gazowego, a także uzyskać informacje na temat obowiązującej taryfy i cenników, dodatkowych usług i produktów, rozliczeń i pozostałych spraw wynikających z zawarcia umowy.,

Widać to w tenant-mixie. Segment usługowy już dziś składa się z 30 najemców. Odwiedzający centrum znajdą tu kompletną ofertę teleoperatorów – Orange, Play, T-Mobile. W galerii ulokowali się też operatorzy telewizji cyfrowej Canal+, Puls/Polsat Box, biura podróży TUI, Itaka, Coral Travel, Rainbow Tours, a także mBank, bankomaty Euronet i PKO, Poczta Polska, Lotto oraz Tauron.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum