Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Więcej stacjonarnych punktów taniaksiazka.pl i bee.pl

Glosel, właściciel marek TaniaKsiazka.pl i Bee.pl, kontynuuje rozwój stacjonarnych punktów sprzedaży i odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce jest ich już 21, w tym 10 księgarni stacjonarnych i 11 partnerskich lokalizacji, w których można bezpłatnie odebrać przesyłki. Najnowszy punkt odbioru zamówień pojawił się w Przemyślu, a do końca roku firma planuje kilka kolejnych otwarć.
Reklama

– Otwarcia stacjonarnych księgarni oraz punktów odbioru zamówień online w kolejnych miastach na terenie kraju to istotny aspekt strategii naszego biznesu. Dzięki niemu klienci zyskują jeszcze łatwiejszy dostęp do bogatego asortymentu naszych sklepów, a także możliwość bezpłatnego i ekspresowego odbioru zamówień – mówi Łukasz Kierus, prezes spółki Glosel, pod której parasolem działają marki, takie jak TaniaKsiazka.pl i Bee.pl.

Glosel wierzy nie tylko w handel on-line

 

– W planach na ten rok mamy dalszy rozwój sieci stacjonarnych księgarni TaniaKsiazka.pl. Na miejscu klienci znajdą oczywiście książki – od klasyków po nowości i debiuty młodych autorów, ale także artykuły szkole, papiernicze, gry planszowe, puzzle, zabawki dla dzieci w różnym wieku oraz artykuły FMCG z szerokiej oferty Bee.pl – m.in. zdrową żywność czy kosmetyki. Na mapie Polski pojawią się także kolejne punkty odbioru zamówień składanych w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl oraz w sklepie internetowym Bee.pl – dodaje Kierus.

Tylko w tym roku spółka Glosel otworzyła kolejną księgarnię TaniaKsiazka.pl w Białymstoku oraz zawitała do Bydgoszczy i Świdnicy. Wraz z końcem kwietnia firma uruchomiła punkt odbioru zamówień online z TaniaKsiazka.pl oraz Bee.pl w Przemyślu, gdzie klienci swoje przesyłki odbiorą w księgarni Bosz, ul. Kościuszki 7. Spółka nie zwalnia tempa i na ten rok zapowiada kolejne otwarcia.

Glosel to firma specjalizująca się głównie w obszarach sprzedaży książek oraz produktów FMCG w internecie.
 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum