Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Goldenmark otwiera salon w centrum Poznania. W planach kolejne sklepy

Przy ulicy Garbary w Poznaniu otwarto nowy salon Goldenmark. Marka jest obecna w 16 polskich miastach.
Reklama

Do tej pory poznański salon Goldenmark mieścił się przy ulicy Garbary 71/8. Pod koniec czerwca firma przeprowadziła się jednak do sąsiedniego, trzykrotnie większego lokalu przy ulicy Garbary 71/10 o powierzchni 225 metrów kwadratowych. To przestrzeń, w której cyklicznie organizowane będą wernisaże i wystawy współpracujących z marką artystów. Działalność salonu w nowej lokalizacji i nowym formacie oficjalnie zainaugurował wernisaż kolektywu Theseus.

Wyróżnikiem marki na rynku jest unikatowa struktura oferty, na którą składają się metale szlachetne, diamenty i dzieła sztuki. To nie tylko bezpieczne dobra trwałe i wyjątkowe piękno, ale też kapitał na przyszłość.

- Dokładamy starań, by nasza oferta składała się wyłącznie z najwyższej jakości ponadczasowych rozwiązań. Budujemy i szkolimy zespół ekspertów, którzy doskonale rozumieją specyfikę oferowanych przez nas produktów i są w stanie odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania nurtujące naszych klientów. Jako pierwsi na rynku postawiliśmy na budowę sieci salonów premium, do których można przyjść osobiście i obejrzeć całą dostępną ofertę – wyjaśnia Wojciech Kaźmierczak, prezes zarządu Goldenmark SA.

Salony premium w całej Polsce

Otwarcie w Poznaniu drugiego co do wielkości salonu Goldenmark to kolejny krok w trwającym nieprzerwanie, dynamicznym rozwoju sieci sprzedaży firmy. Na przestrzeni ostatniego roku sieć powiększyła się o cztery – nie licząc poznańskiego – nowe salony, funkcjonujące w formacie galerii: w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i Olsztynie. Łącznie Goldenmark jest już obecny w 16 polskich miastach.

- Prace nad kolejnymi otwarciami już trwają lub wkrótce się rozpoczną. Pracujemy również nad dodawaniem nowych funkcjonalności i wyposażenia zarówno w nowo otwieranych, jak i już funkcjonujących salonach – zapowiada Piotr Kwiatkowski, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Grupie Goldenmark.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum