Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

HalfPrice z dużym sklepem w Katowicach i Stalowej Woli

Koncept off-price Grupy CCC zadebiutował w katowickim centrum handlowym Silesia. Jest to już trzeci sklep sieci HalfPrice w Katowicach. Marka pojawiła się także jako najemca centrum handlowego ViVo! w Stalowej Woli. gdzie zajmie 988 mkw.
Reklama

 HalfPrice to koncept sklepów kategorii off-price, który oferuje szeroki asortyment popularnych marek w atrakcyjnych cenach. W katowickim CH Silesia, na prawie 1700 mkw. powierzchni, klienci znajdą produkty takich kategorii jak odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie czy dodatki do domu.

Salon HalfPrice w VIVO! Stalowa Wola zlokalizowany jest nieopodal Tatuum oraz Quiosque.

HalfPrice to 68 salonów

– Oferta HalfPrice jest nie tylko korzystna cenowo, ale także unikatowa. Część produktów jest udostępnionych w bardzo ograniczonych ilościach, a nawet tylko pojedynczych sztukach. Nieustannie poszerzamy nasz katalog marek i rozwijamy kategorię Luxury Brands, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jestem przekonana, że klienci CH Silesia docenią nasz koncept i chętnie łowić będą najlepsze cenowe i modowe okazje – mówi Malwina Winter, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Zakupów. 

Obecnie HalfPrice to 68 salonów stacjonarnych zlokalizowanych w Polsce oraz na 6 rynkach europejskich, tj. w Austrii, Czechach, Chorwacji i Słowenii, a także na Węgrzech oraz Słowacji. Pod koniec ubiegłego roku brand udostępnił polskim klientom swój asortyment także w kanale online. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum