Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Hebe nowym najemcą Galerii Bawełnianka w Bełchatowie

Hebe to kolejna marka, która dołączyła do grona najemców Galerii Bawełnianka - najnowocześniejszego centrum handlowo-rozrywkowego w regionie. Drogeria zaproponuje klientom starannie wyselekcjonowany i zróżnicowany asortyment w atrakcyjnych cenach i zajmie ponad 300 mkw. powierzchni najmu.
Reklama

Galeria Handlowa Bawełnianka mieści się w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego.

W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Głównymi najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, Carry, Pizza Hut czy eobuwie. Ponadto klienci będą mogli zrobić zakupy także m.in. w CCC, Apart. W.Kruk, Rossmann, Świat Książki, Pepco, Dealz, Vision Express, Tedi, Media Expert. Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance także Biedronka. Wraz z sąsiednim marketem Lidl - oddalonym o 100 metrów od galerii - zapewnią najszerszą ofertę spożywczą w regionie.

Do dyspozycji klientów będzie również największa w mieście strefa gastronomiczna w unikalnym - industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc.

Otwarcie obiektu planowane jest wiosną 2023.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum