Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Hebe w grudniu otworzyło 9 drogerii

Od początku grudnia otwarto 9 sklepów Hebe: w CHR Lublin Plaza przy ul. Lipowej 13,  Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie,  Prochowni przy ul. Warszawskiej 122 w Łomiankach i parku handlowym przy ul. Trakt Lwowski 41 w Garwolinie, w Auchan Krasne w Rzeszowie,  Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie, Galerii Sfera przy ulicy Mostowej 5 w Bielsku-Białej oraz przy ul. Kasprzaka 29 (Bliska Wola) i Złotych Tarasach w Warszawie.
Reklama

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci mogą skorzystać z promocyjnych ofert specjalnych. 

Hebe z piątym sklepem w Lublinie

Dodatkowo na klientów czekała jednodniowa oferta – przy zakupach za min. 70 zł z kartą My Hebe otrzymali rabat 10 zł. Oferta obowiązywała tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w CHR Lublin Plaza.

Hebe w w Lublinie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00-21:00. 

 

 

7 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w centrum handlowym Auchan Krasne przy ul. Krasne 20B w Rzeszowie. To szósty sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.

Hebe to sieć oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada fertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum