Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Hebe ze sklepami w Kielcach, Szczytnie i Pszczynie

15 czerwca br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Parku Handlowym Arkadia przy ul. Wileńskiej 1A w Szczytnie. Jest to pierwszy sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście. 22 czerwca br. zaś ruszył sklep Hebe w parku handlowym N-Park przy ul. Bielskiej 46 w Pszczynie.
Reklama

Przypomnijmy, że 27 maja br.  miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Kielcach. Jest to czwarty sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście. 

Hebe to sieć oferująca wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Promocje na otwarcie

Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Kielcach skorzystamy z „Cenowego szaleństwa” i „Promocji na otwarcie”, dzięki którym zakupimy wiele produktów do pielęgnacji i higieny osobistej do 50% taniej. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Kielcach w dniach 27 maja do 31 maja 2022 roku lub do wyczerpania zapasów.

Hebe w Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Kielcach otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum