Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Helios otwiera pierwszy multipleks w Warszawie

Oryginalne elementy aranżacji wnętrz przyjechały z Nowego Jorku. Nowoczesne technologie współgrają ze wspomnieniami kin, które zniknęły już z planu Warszawy - pierwszy warszawski multipleks kinowy Heliosa zaskoczy niespodziankami.
Reklama

W najbliższy czwartek – 14 lutego br. warszawscy kinomani po raz pierwszy będą mogli wybrać się na seans do kina Helios w Blue City na Ochocie. W najnowszym stołecznym multipleksie na widzów czeka 8 sal, w tym trzy sale Helios Dream z rozkładanymi fotelami oraz najwyższej jakości dźwiękiem i obrazem. To 47. obiekt sieci Helios w Polsce.

Pierwsze kino Helios w Warszawie to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z magią kultowych stołecznych kin. Za sprawą wystroju i wielkoformatowych ekranów LED o wysokiej rozdzielczości, wyświetlających zwiastuny i plakaty filmowe, we foyer obiektu widzowie poczują się jak na rozświetlonym Times Square. Jednocześnie, warszawski Helios odda hołd historycznym stołecznym kinom i za sprawą nazw sal takich, jak: Relax, Femina czy Palladium, zabierze widzów w sentymentalną podróż.

W 8 kameralnych salach, na komfortowych fotelach zasiądzie ponad 850 widzów. Jako pierwsze w Polsce, kino Helios w Blue City zaoferuje projekcje w innowacyjnej technologii laserowej Christie RealLaser™. Ponadto multipleks będzie wyposażony w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy Dolby Atmos, rozdzielczość obrazu Christie 4K oraz technologię DepthQ 3D.

całość na propertynews.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum