Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Holenderska marka ma już 22 sklepy w Polsce. Debiutowali rok temu

Marka Rituals Cosmetics, która na naszym rynku stacjonarnie pojawiła się nieco ponad rok temu, otwiera właśnie swój 22. sklep w Polsce. 1 marca 2023 roku marka Rituals Cosmetics otworzy swój sklep w warszawskich Domach Towarowych Wars Sawa Junior przy ulicy Marszałkowskiej. Wkrótce kolejne otwarcia.
Reklama

Tym samym będzie to 7. sklep w stolicy i 22. w kraju. Na powierzchni prawie 150 m2 odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z produktami z portfolio marki oraz przetestować kosmetyki i skorzystać z masażu dłoni przy pięknej kamiennej umywalce – tzw. water island, znajdującej się pod drzewem sakury, charakterystycznym dla wystroju wnętrza każdego sklepu Rituals.

Wcześniej produkty holenderskiej marki pojawiły  się w katowickiej galerii Silesia City Center oraz w Bonarka City Centero w Krakowie. W Katowicach  to już druga lokalizacja Rituals w tym mieście.Promocje na otwarcie Rituals Marszałkowska

Z tej okazji przewidziano prezenty: dla pierwszych 100. osób, które zrobią tego dnia zakupy, marka przygotowała torby z niespodziankami, a dla kolejnych klientów – upominki do zakupów. W dniu otwarcia obowiązywać będą także wyjątkowe promocje: pianka pod prysznic oraz peeling do ciała będą dostępne w promocyjnych cenach, a do zakupów za min. 190 zł dołączone zostaną małe patyczki zapachowe z kolekcji klasycznych.

Sklepy Rituals w 2023 r. Gdzie pojawi się marka?

W 2023 roku możemy liczyć na równie spektakularną ekspansję marki. Kolejne lokalizacje otworzy jeszcze w marcu – 15 marca Rituals zawita do Bydgoszczy, a 29 marca swoje drzwi otworzy dla klientów warszawskiego Wola Park.

Produkty marki można zatem kupić aż w 11. miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Gdyni, Gdańsku, Bydgoszczy oraz Krakowie. 

Wyniki finansowe Rituals

Spółka zamknęła rok obrotowy zakończony 31 grudnia 2021 zyskiem w wysokości 211 241,47 złotych. Koszty działalności operacyjnej wynosiły 12, 1 mln zł.  Przychody ze sprzedaży 12,6 mln zł. Rentowność sprzedaży wyniosła 3 proc.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum