Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Holenderska marka otwiera 20. sklep w Polsce. Debiut był rok temu

Marka Rituals Cosmetics, która na naszym rynku stacjonarnie pojawiła się nieco ponad rok temu, otwiera właśnie swój 20. sklep w Polsce.
Reklama

Tym razem, produkty holenderskiej marki pojawią się w katowickiej galerii Silesia City Center. Będzie to już druga lokalizacja Rituals w tym mieście.

Sklepy Rituals w 2023 r. Gdzie pojawi się marka?

W 2023 roku możemy liczyć na równie spektakularną ekspansję marki, chociaż szczegóły kolejnych otwarć na razie pozostają tajemnicą. Niemniej jednak, obserwując dotychczasowy rozwój marki w Polsce, który uznaje się za niezwykle udany, nie powinno zaskakiwać, że plany na ten rok są równie ambitne. 01.02.2023r. Rituals zagości w Krakowie, a jako lokalizację wybrano Bonarka City Center.

Produkty marki można zatem kupić aż w 10. miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Gdyni, Gdańsku oraz Krakowie. 

Rituals w Silesia City Center 

Z okazji otwarcia sklepu w Silesia City Center przewidziano prezenty – przez 10 dni od daty otwarcia tj. do 05.02.2023) do zakupów za min. 190 zł dołączone zostaną mini patyczki zapachowe z Classic Collection, kupując produkty o wartości min. 275 zł klienci dostaną mydło do rąk, a wydając min. 450 zł otrzymają zapach do samochodu. 

Z kolei od 06.02 do 11.02, w zależności od progu wydanej kwoty, klienci mogą liczyć na mini patyczki zapachowe, zapach do samochodu lub zapach do wnętrz. 

Wyniki finansowe Rituals

Spółka zamknęła rok obrotowy zakończony 31 grudnia 2021 zyskiem w wysokości 211 241,47 złotych. Koszty działalności operacyjnej wynosiły 12, 1 mln zł.  Przychody ze sprzedaży 12,6 mln zł. Rentowność sprzedaży wyniosła 3 proc.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum