Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Neonet otwiera ogromny salon w Iławie

23 marca ruszył nowy sklep NEONET w Iławie w parku handlowym Era Park, przy Alei Jana Pawła II 10.
Reklama

Otwarcie elektromarketu NEONET w parku handlowym Era Park to efekt relokacji dotychczasowego punktu znajdującego się przy ul. Niepodległości 4b w Iławie. Powierzchnia handlowa nowego salonu wyniesie aż 444 mkw i będzie charakteryzować się przestronnym wnętrzem, rozbudowaną strefą ekspozycji produktów i nowoczesnymi rozwiązaniami, umilającymi zakupy. W porównaniu z poprzednią lokalizacją będzie to o ponad 100% więcej przestrzeni.

Nowy salon Neonet w Era Park

Park handlowy Era Park u zbiegu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II, będzie największym obiektem tego typu w Iławie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 7 tys. mkw. i znajdzie się w nim 20 lokali usługowych, m.in.: Action, Pepco, Aldi, House, Martes Sport, Deichmann, Rossmann i Sinsay. W pobliżu ulokowane są także takie punkty jak restauracja McDonald’s, stacja paliw Orlen, przedszkole czy salon fryzjerski.  Z kolei na zmotoryzowanych odwiedzających czeka parking na około 230 miejsc postojowych. 

– Relokacja salonu NEONET w Iławie pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby zakupowe mieszkańców miasta i okolic. Nowy sklep jest przede wszystkim znacznie większy od naszego dotychczasowego salonu. Dodatkowo, został dostosowany do najnowszych standardów sieci, a także posiada jeszcze lepszą ekspozycję. Tym samym daje klientom  wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Lokalizacja w nowym parku handlowym pozwoli natomiast mieszkańcom miasta na dokonywanie wygodnych i kompleksowych zakupów w jednym miejscu – mówi Adam Piotrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Neonet z systemem "Odbiór za godzinę"

NEONET przy ul. Alei Jana Pawła II 10 będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „odbiór za godzinę”. Nowy sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum