Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Intermarche otwiera kolejną stację paliw. Zachwala atrakcyjne ceny

Grupa Muszkieterów otworzyła drugą w tym roku stację paliw Intermarché w Polsce. Tym samym Intermarché umacnia swoją pozycję lidera na polskim rynku przymarketowych stacji benzynowych, posiadając prawie 70 obiektów w całym kraju.
Reklama

Stacja paliw Intermarché w Dębnie przy ul. Wolności 4 jest pierwszym obiektem działającym pod tym szyldem w mieście. Wszystkim zmotoryzowanym klientom oferuje paliwa w atrakcyjnych cenach. Punkt w Dębnie jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 6.00 do 22.00, a na miejscu pomocą służy obsługa stacji. Na jej terenie trwa obecnie montaż słupka płatniczego, który umożliwi płatności samoobsługowe i tym samym całodobowe działanie placówki.

W ofercie stacji Intermarché są paliwa w atrakcyjnych cenach dostarczane przez SCA Petrole Sp. z o.o., które są poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Na stacji w Dębnie kierowcy zatankują benzynę Pb 95, Pb 98 oraz olej napędowy na jednym z czterech stanowisk, jak również gaz LPG z nowoczesnego dwuwężowego dystrybutora. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi, klienci mogą skorzystać również z dwustanowiskowej myjni ręcznej zlokalizowanej obok sklepu Intermarché.

Na stacji znajduje się również sklepik o powierzchni 40 mkw., oferujący ponad 1000 produktów.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum