Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

JD Sports otwiera flagowy sklep w Westfield Arkadia

Kolejny salon JD Sports otworzył się w stolicy w Westfield Arkadia. To pierwszy sklep JD Sports w tej części Warszawy. Otwarciu salonu towarzyszył event, podczas którego wszyscy chętni mogli m.in. odwiedzić stoisko z customizacją ubrań.
Reklama

Sklep w Westfield Arkadia to największy jak do tej pory JD Store w regionie CEE - skomentował otwarcie w mediach społecznościowych Dariusz Kozorowski, Leasing & Franchising Manager w Marketing Investment Group SA.

Multibrandowy koncept JD Sports ma też sklepy we Wrocławiu (Wroclavia), w Poznaniu (Posnania), Białymstoku (Atrium Biała), Zielonej Górze (Focus Mall Zielona Góra), w Nowym Sączu (Galeria Trzy Korony) i Warszawie (Atrium Targówek oraz Westfield Arkadia).

W JD Sports dostępne są topowe produkty unikalnych brandów: Supply & Demand, Nanny State i McKenzie, także popularnych sportowych firm: Nike, Adidas, Vans, Timberland, The North Face i wielu innych.

Sieć sklepów JD Sports została założona w 1981 roku w Wielkiej Brytanii, a obecnie istnieje w 29 krajach na całym świecie – począwszy od UK, przez Europę, aż po Azję. Na przełomie 2021 i 2022 roku marka JD Sports dotarła do Polski.

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum