Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

JumpWorld planuje w tym roku pięć otwarć parków trampolin

Parki trampolin to prężnie rozwijająca się branża. W Polsce działa ich około 30, ale rynek pomieści nawet 100. JumpWorld szuka lokalizacji w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. - W mniejszych ośrodkach koncept będzie w najbliższym czasie testowany. Na początek w pierwszej połowie lutego we Wrześni, a potem w Śremie - mówi Zbigniew Macion, właściciel marki JumpWorld.
Reklama

Na rok 2018 r. Jump World planuje pięć otwarć, m.in. we Włocławku, Rybniku i w Opolu oraz w galerii w Niemczech. Większość będzie powstawała na zasadzie franszyzy. Inwestycja zwraca się w ciągu dwóch lat. Zbigniew Macion podkreśla, że problemem na razie w niektórych galeriach jest zbyt wysoki czynsz. Zarządcy chcą uzyskać stawkę podobną do handlowej.

– Park trampolin potrafi przyciągnąć w ciągu miesiąca około 5 tys. klientów, którzy skaczą. Do tej liczby należy dodać rodziców siedzących na przykład w kawiarni – wylicza prezes JumpWorld.

Sam też skacze, ale nie na takim poziomie jak jego pracownicy. – Aktualny rekord wynosi 36 salt. Do tego trzeba już profesjonalnego treningu. Nie mam na to zbyt wiele czasu, bo biznes nam się zaskakująco szybko rozwija – przyznaje Zbigniew Macion.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum