Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jungle Night w FACTORY czyli 5 godzin dodatkowych rabatów od cen outletowych

NEINVER zapowiada drugą edycję największego wieczoru rabatów w Polsce. Jungle Night odbędzie się 11 maja i potrwa zaledwie pięć godzin, podczas których kolekcje dostępne w centrach FACTORY będzie można kupić z dodatkowymi, 30-procentowymi obniżkami od cen outletowych.
Reklama

W pasażach handlowych zabrzmią na żywo sety didżejskie, a wnętrza zyskają specjalny wystrój w klimacie dżungli. Jungle Night przychodzi w momencie, gdy wraz ze zmieniającą się pogodą, zmieniamy i uzupełniamy garderobę. Zakupy i poszukiwanie okazji to również świetna zabawa i właśnie w takim duchu centra FACTORY organizują ten wieczór.

 

 

 

 

Jungle Night odbędzie się w maju we wszystkich sześciu krajach, gdzie obecne są centra outletowe z portfolio NEINVER – lidera rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz drugiego operatora tego segmentu w Europie. Na zakupy z największymi rabatami w roku zapraszają zarówno lokalne jak i światowe marki popularne wśród outletowych klientów, to m.in. Nike, Adidas, Levi`s, Lacoste, Karl Lagerfeld, Converse, czy Joop!. Podczas wieczorów Jungle Night liczba odwiedzających jak i poziom sprzedaży biją absolutne rekordy.

5-godzinnych zakupów z wyjątkowymi rabatami podczas pierwszej, jesiennej edycji w Polsce, czego najlepszym dowodem są wyniki sprzedażowe. Wierzę, że wiosenna edycja Jungle Night zdobędzie jeszcze większe grono zwolenników wśród klientów outletów FACTORY” – mówi Klaudia Czyżak-Janyszko, Retail Manager NEINVER w Polsce. „Zakupy z rabatami sięgającymi nawet 70-procent są dostępne w FACTORY przez cały rok. Natomiast Jungle Night, z dodatkową 30-procentową obniżką od cen outletowych, NEINVER organizuje dwa razy w roku – jesienią i właśnie wiosną” – podkreśla Klaudia Czyżak-Janyszko.

Jungle Night w FACTORY odbędzie się w czwartek 11 maja i potrwa od godz. 16.00 do 21.00.

Wszystkie salony, biorące udział w Jungle Night, zostaną oznaczone specjalnymi flagami i materiałami promujących ich ofertę. W pasażach zagrają didżeje zagrzewający klientów do zakupów energetyczną muzyką i odgłosami przyrody. Wnętrza FACTORY zyskają dekoracje w stylu tropikalnej dżungli i zieloną roślinność. Pojawią się też papugi, goryle i szereg innych atrakcji. Nie zabraknie też szczudlarzy, rolkarzy i hostess w oryginalnych strojach z makijażami w stylu jungle. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum