Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

JYSK XL w Galerii Fordon

Galeria Fordon 1 czerwca świętowała nie tylko Dzień Dziecka, ale także otwarcie sklepu JYSK, które jest kontynuacją procesu wzbogacania oferty i wprowadzania znanych marek przez nowego zarządcę – Keen Property Management.
Reklama

Zajmujący powierzchnię blisko 1700 mkw na poziomie -1 Galerii Fordon sklep JYSK to nowoczesne, miejsce zakupów. Jest wyjątkowy również pod względem większej powierzchni oraz szerszej oferty. Mianowicie w tej lokalizacji eksponowany jest również wybór mebli dostępnych wyłącznie w sprzedaży online. Oferowane produkty zachowane są w skandynawskiej estetyce, łącząc w sobie prostotę i użyteczność.

- Miłośnicy artykułów dekoracyjnych oraz wyposażenia wnętrz z pewnością znajdą w nim mnóstwo ciekawych produktów, zaś ci poszukujący inspiracji - kilka bardzo ciekawych, gotowych i modnych aranżacji. Dzięki nowoczesnej przestrzeni w formacie XL Klienci mają możliwość zrobić zakupy w sposób łatwiejszy i jeszcze bardziej przyjemny – mówi Richard Keen, Członek Zarządu Keen Property Management.

Umowa z siecią została podpisana na 16 lat. Jest to trzeci w aglomeracji bydgoskiej sklep, ale jedyny w koncepcie XL.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Gazetki promocyjne - Jysk