Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kawa i hot dogi droższe na stacjach benzynowych. Płacimy dużo więcej?

Hot dog, kawa, batony a może woda mineralna? Co oprócz paliwa najczęściej kupujemy na stacjach benzynowych? O ile podrożały ulubione produkty kierowców w ciągu ostatniego roku - pokazują dane aplikacji Pan Paragon.
Reklama

Choć tankowanie jest głównym elementem zakupów na stacjach paliw, to jednak przy kasie często sięgamy po produkty, które podbijają nasze wydatki. Jaki jest paragonowy TOP 10 wśród kierowców będących w trasie?

TOP_10_najczesciej_kupowanych_produktow_na_stacjach_paliw.png
TOP_10_najczesciej_kupowanych_produktow_na_stacjach_paliw.png

Oprócz paliwa najczęściej kupowanym produktem na stacjach jest kawa, z czego kierowcy najchętniej wybierają caffe latte. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się hot dog. W tym przypadku najczęściej wybieranym dodatkiem jest kabanos. Wysoko w paragonowym zestawieniu uplasowały się papierosy. Zajmują one trzecie miejsce wśród najchętniej wybieranych produktów na stacjach paliw. Poza podium, ale nadal wysoko w zakupowej hierarchii znalazły się takie artykuły spożywcze jak: batony, energetyki, napoje słodzone oraz burgery. TOP 10 zamykają rogale, bagietki oraz woda, która znalazła się na ostatnim miejscu w rankingu.

O ile one podrożały zakupy na stacjach?

O_ile_podrozaly_najczesciej_kupowane_produkty_na_stacjach_paliw.png
O_ile_podrozaly_najczesciej_kupowane_produkty_na_stacjach_paliw.png

–  W przypadku kawy, za identyczną caffe latte w czerwcu tego roku przyszło nam zapłacić średnio o 1 zł więcej niż w roku poprzednim. Taka sama różnica cenowa widoczna była przy zakupie hot dogów z kabanosem, które w poprzednim roku kosztowały 5,99 zł, natomiast w tym roku 6,99 zł. Palacze kupujący papierosy na stacjach paliw również musieli liczyć się z wyższymi wydatkami wynoszącymi około 80 groszy na jednej paczce – komentuje Antonina Grzelak, z aplikacji PanParagon.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum