Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

KiK otwiera cztery nowe sklepy. Znamy lokalizacje

Kraków, Łubna, Ozorków i Żnin – w tych miejscach 30 marca zostały otwarte nowe placówki KiK. Oznacza to, że sieć oddała do użytku około 2000 mkw. powierzchni sprzedażowej. KiK ma już 450 sklepów w Polsce.
Reklama

W nowo otwartych sklepach KiK znajdziemy szeroki asortyment produktów dla całej rodziny – damskie, męskie, dziecięce ubrania, zabawki, a także dodatki do domu czy drobne AGD. Sklepy KiK niezmiennie pojawiają się w centrach handlowych i retail parkach, ale także przy uczęszczanych deptakach czy głównych ulicach miast.

KiK ma w planach kolejne otwarcia

W planach KiK są kolejne otwarcia. Zgodnie z konsekwentnie realizowaną strategią rozwoju w 2023 roku w Polsce pojawi się około 50 nowych sklepów KiK, a to oznacza, że sieć sklepów podąża w kierunku osiągnięcia 500 sklepów w naszym kraju.

Z uwagi na działania ekspansyjne, sieć sklepów KiK wciąż poszukuje nowych lokali. Optymalna powierzchnia powinna wynosić ok. 500 mkw. i znajdować się przede wszystkim w galeriach handlowych i retail parkach. Dodatkowym wymaganiem jest odpowiednia ilość miejsc parkingowych (co najmniej 15), a także możliwość atrakcyjnej zewnętrznej ekspozycji towaru.

Gdzie ruszyły nowe sklepy KiK

Pierwszy sklep KiK w Łubnej w Parku Handlowym Glinianka

Pierwszy sklep KiK w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego 22.

Pierwszy sklep KiK w Żninie przy ul. Janickiego 18C.

Czwarty sklep KiK w Krakowie w Vendo Parku przy ul. Glogera 24.

Co wiemy o firmie KiK

KiK Textil Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 1994 roku. Na przestrzeni lat osiągnęła status jednej z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Kolebką sieci są Niemcy, ale jej koncept przyjął się już także na terenie Polski, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch. Aktualnie pod szyldem KiK działa ponad 4.000 sklepów, w tym ponad 450 w Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum