Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

KiK otworzył 200 sklep, w lubelskich Tarasach Zamkowych  

Sieć KiK otworzyła 200. sklep KiK w Polsce, w lubelskich Tarasach Zamkowych. Zarząd spółki zapowiada, że nie zamierza zwolnić tempa rozwoju. Docelowo chce otworzyć ponad 500. placówek.
Reklama

Sklep w Tarasach Zamkowych ruszył 14 grudnia. Ma powierzchnię 560 mkw. i znajduje się na poziomie -2, w sąsiedztwie Biedronki.

– Nasze założenia na 2017 rok były ambitne i jestem dumny z tego, że udało nam się je zrealizować. Klienci często pytają nas o kolejne otwarcia sklepów, sugerując nowe lokalizacje, co zawsze staramy się uwzględnić w naszych planach dotyczących ekspansji. Mogę obiecać, że zamierzamy dalej intensywnie się rozwijać – docelowo chcemy zaoferować Polakom ponad pół tysiąca sklepów z niezmiennie bogatą i zgodną z najnowszymi trendami ofertą prezentującą korzystną relację jakości do ceny – komentuje dyrektor generalny KiK, Mariusz Kuli.

Zgodnie z obietnicami marka nie zwalnia tempa – 14 grudnia obok 200 sklepu w Lublinie, wystartowały sklepy w Radomiu i Brzesku. Zaledwie w ciągu dwóch kolejnych dni dołączyły do nich sklepy w Poznaniu i Świdwinie. Zapowiedziane są także następne otwarcia. Najbliższe – w Bystrzycy Kłodzkiej, Zambrowie, Garwolinie i Gostyniu –  jeszcze w grudniu, a w nadchodzącym roku sieć ma się powiększyć co najmniej o kolejne kilkadziesiąt lokalizacji.

Poza kolekcją damską, męską i dziecięcą w KiK można znaleźć również zabawki, akcesoria dekoracyjne oraz artykuły dla zwierząt.

Wieloletnie doświadczenie marki KiK pozwoliło na wypracowanie wiodącej pozycji na rynku europejskim. Bardzo szeroki i różnorodny asortyment cechuje korzystna relacja jakości do ceny, dzięki czemu grono odbiorców stale się powiększa. Oferta sklepu stworzona jest tak, aby trafić w zróżnicowane gusta klientów, jednocześnie zachowując główne trendy panujące w modzie.

- Cieszymy się, że kolejny najemca zasilił naszą ofertę modową. Mamy nadzieję, że proponowany asortyment przypadnie do gustu naszym klientom, a sklep będzie chętnie odwiedzany przez lublinian – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum