Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejna drogeria Hebe w Poznaniu już otwarta

Dziś, 22 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Galerii Panorama przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu. To jedenasty sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.
Reklama

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Makijaż   do -50%”. Promocja obowiązuje od 22 do 31 grudnia 2022 roku i obejmuje kosmetyki marek takich jak: Ecocera, L’Oréal, Max Factor, Eveline Cosmetics i Maybelline. Druga promocja z okazji otwarcia, to „Produkty naturalne i wegańskie do -50%”. Znajdziemy w niej produkty marek m.in.: Only Bio, Needit Nature, Nacomi, Feel Free czy Uzdrovisco. Promocja trwa od 22 do 31 grudnia 2022 roku.

 

Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Poznaniu skorzystamy z promocji „Cała marka Nivea do -40%” oraz „Wszystkie produkty marek do -30%”, która dotyczy kosmetyków marek takich jak Gliss, Syoss, Schauma, Live, Nature Box, Fa, Taft, got2be, Perfect Mousse czy Palette. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Panorama przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu w dniach od 22 do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Rabat 20 zł w nowo otwartym Hebe

Dodatkowo, od 22 do 27 grudnia 2022 roku klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty – przy zakupach za min. 80 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Panorama przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu w dniach 22-27 grudnia 2022 roku.Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum