Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejna umowa franczyzowa w sieci Moya

Stacja nr 402 w sieci MOYA została otwarta w podkarpackiej miejscowości Oleszyce. Obiekt koncentruje się na obsłudze klienta lokalnego. Nowa stacja funkcjonuje na zasadzie współpracy franczyzowej.
Reklama

 Stacja paliw w Oleszycach oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Ponadto kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza i myjni bezdotykowej oraz ręcznej. Dla kierowców pojazdów ciężarowych przygotowano szybki wlew diesla i płyn AdBlue.

Moya z nową stacją w Oleszycach

Stacja MOYA w Oleszycach wyposażona jest w wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie brakuje w nim także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się kawy w wielu wariantach, skosztować hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko.

Stacja czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach 5:00-23:00.

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum