Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejne usługi dostępne w Galerii Północnej

Galeria Północna przyciąga największych teleoperatorów na polskim rynku, wzmacniając ofertę tej kategorii o Plus/Polsat Box.
Reklama

Galeria Północna pozyskała kolejnego istotnego najemcę. Niebawem w należącym do GTC SA centrum handlowym zadebiutuje punkt sprzedaży sieci Plus/Polsat Box, lidera rynku telekomunikacji i rozrywki w Polsce. To już 8 otwarcie w ostatnich sześciu miesiącach.  

 

W sumie w Północnej można znaleźć lokale czterech teleoperatorów. Łączony koncept Play/Polsat Box będzie piątym. W ofercie Punktu Sprzedaży klienci znajdą najnowsze produkty i usługi telekomunikacyjne, urządzenia dla odbiorców indywidualnych i biznesowych, internet 5G, a także – w ramach Polsat Box – szeroki wybór treści i najciekawszych kanałów na rynku.

– Wraz z zaplanowanym na luty otwarciem Północna dysponować będzie jedną z najszerszych i najbardziej zróżnicowanych ofert operatorów wśród warszawskich centrów handlowych – mówi Katarzyna Żuchowska. Dziś w ofercie obiektu można znaleźć punkty: Orange, T-Mobile, Virgin Mobile/Telakces.com oraz Play.

Cały segment usług, który regularnie wzbogacany jest o nowości, składa się już niemal z 40 najemców, wśród których można znaleźć m.in. centrum Enel-Med, banki: ING, Millenium, mBank, Pocztę Polską, touroperatorów TUI i ITAKA, Time For Wax & Nails, myjnię samochodową City Wash czy Pralnię EBS.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum