Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Komfort Home najemcą Parku Rozwoju

Firma Komfort Home podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie Park Rozwoju, zlokalizowanym na Biznesowym Mokotowie, przy ul. Konstruktorskiej 12. Firma wprowadzi się do swojego warszawskiego biura w styczniu br. W transakcji najmu pośredniczyła firma doradcza Colliers International.
Reklama

Firma Komfort Home zajmie 530 mkw. w budynku I kompleksu biurowego Parku Rozwoju, należącego do porfela nieruchomości firmy EPP. Będzie się tam mieściła warszawska siedziba firmy.

Komfort Home to spółka zarządzająca dwoma formatami sklepów: salonami łazienkowymi działającymi pod nazwą Komfort Łazienki oraz outletami z szeroką gamą płytek działającymi pod nazwą Outlet Nexterio.

Komfort Łazienki to sieć salonów, oferująca szeroką gamę produktów do wyposażenia łazienek. Obecnie posiada 26 salonów w całym kraju.

Outlety Nexterio to sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej oferująca klientom szeroką gamę płytek ceramicznych, gresów, mozaik, klinkierów. Obecnie Outlet Nexterio posiada 18 sklepów w całym kraju.

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, który składa się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 31 000 mkw. 

 

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum