Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Komputronik: Do 31 marca br. głosowanie pisemne wierzycieli nad układem

Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, XI Wydział Gospodarczy do spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, w toku postępowania sanacyjnego Komputronik S.A., zawiadamia, że postanowieniem z 11 stycznia 2022 r. sędzia-komisarz postanowił przeprowadzić głosowanie nad układem z pominięciem zwoływania zgromadzenia wierzycieli, zarządzając głosowanie pisemne.
Reklama

Głosy pisemne w głosowaniu nad układem należy oddać do 31 marca 2022 r. – pod rygorem uznania, że wierzyciel wstrzymał się od głosu. Głosy pisemne należy wysyłać bezpośrednio do zarządcy Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja spółki akcyjnej z siedzibą w Warszawie na adres: ul. Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań.

Sąd zawiadamia również, że postanowieniem z 11 stycznia 2022 r. sędzia-komisarz postanowił zatwierdzić spis wierzytelności w zakresie nieobjętym nierozpoznanymi prawomocnie sprzeciwami - podano w komunikacie.

Jednocześnie Komputronik poinformował, że spis wierzytelności spółki zależnej Komputronik Biznes został zatwierdzony w dniu 30 czerwca 2021 roku i nie ma nierozpoznanych sprzeciwów od tego spisu wierzytelności.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum