Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Komputronik pomoże urkaińskim pracownikom ściągnąć rodziny do Polski

Pomoc psychologiczna dla ukraińskich pracowników firmy, pomoc w ściągnięciu ich rodzin do Polski, zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla ofiar wojny – to niektóre działania jakie podejmuje Grupa Komputronik w obliczu inwazji Rosji na Ukrainę.
Reklama

- Jesteśmy poruszeni sytuacją na Ukrainie i wyrażamy pełną solidarność z naszymi wschodnimi sąsiadami. Nie pozostajemy obojętni na los Ukraińców, którzy w obawie o własne zdrowie i życie uciekli do Polski. W naszej firmie pracują osoby pochodzące z Ukrainy, dlatego zdecydowaliśmy się przekazać im niezbędną pomoc. Już dziś pierwszy transport zebranych artykułów zostanie wysłany z naszego magazynu - komentuje Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Grupy Komputronik.

Komputronik pomoże ukraińskim pracownikom

Wszyscy ukraińscy pracownicy Grupy Komputronik otrzymają niezbędną pomoc psychologów. Firma pomoże im także w ściągnięciu rodzin do Polski i w znalezieniu zakwaterowania.

Grupa Komputronik przyłącza się także do ogólnoświatowej akcji wycofywania produktów pochodzących z Rosji i Białorusi. Z oferty spółki zostało już wycofane m.in. oprogramowanie antywirusowe Kaspersky.

Firma przeprowadziła zbiórkę żywności, artykułów higieny osobistej i leków, które trafią do Ukraińców. Dodatkowo Komputronik przekazał także powerbanki, kubki termiczne i bidony, które zostaną dostarczone bezpośrednio do ofiar inwazji. W Przemyślu firma ustawi specjalną stację Wi-Fi z możliwością ładowania telefonów, powerbanków i innych urządzeń.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum