Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Koniec modernizacji kieleckiej Galerii Echo. Nowym najemcą JYSK

Należąca do EPP Galeria Echo w Kielcach jest już na finiszu reorganizacji swojej przestrzeni handlowej. Do grona najemców kieleckiego centrum dołączył właśnie JYSK, oferujący klientom szeroki wybór artykułów wyposażenia domu. Nowy najemca zajął powierzchnię 1700 mkw. na parterze galerii otwierając największy salon w regionie.
Reklama

– Po ponad 10 latach od ostatniej przebudowy Galeria Echo przechodzi kolejną, znaczącą modernizację – tym razem w zakresie oferty. Dzięki zwolnieniu przestrzeni przez poprzedniego operatora spożywczego mogliśmy rozpocząć współpracę z wiodącymi markami w swoich segmentach. Po Carrefour i Dealz dołączył do nas JYSK, sklep szczególnie ceniony przez klientów szukających ciekawych produktów do dekoracji i wyposażenia domu w przystępnych cenach – komentuje zmiany Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP. – Współpraca z JYSK ma dla nas także dodatkowy ważny wymiar. Firma wyznaje podobne do nas wartości w zakresie zrównoważonego rozwoju, ograniczając chociażby zużycie energii elektrycznej. Chcemy rozwijać współpracę z najemcami, którzy wspólnie z nami są gotowi redukować swój wpływ na środowisko i oszczędzać zasoby.

 

Galeria Echo w Kielcach to jedna z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Centrum handlowe o łącznej powierzchni najmu niemal 72 000 mkw. mieści ok. 250 sklepów popularnych polskich i światowych marek oraz punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness i kręgielnię. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum