Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Koniec studia planowania IKEA w Częstochowie. Cy będzie coś w zamian?

Usługi Studia Planowania IKEA w Częstochowie będą dostępne dla klientów do 11 marca 2023 roku. Punkt funkcjonował przez półtora roku i był rozwiązaniem pilotażowym na rynek śląski.
Reklama

Przez cały okres funkcjonowania Studia Planowania IKEA w Galerii Jurajskiej, klienci poznawali produkty, rozwiązania oraz usługi IKEA, korzystali z doradztwa pracowników oraz projektowali kuchnie, garderoby lub systemy przechowywania. Pilotażowe otwarcia nowych, mniejszych formatów przybliżają konsumentom ofertę IKEA w miastach, w których do tej pory nie powstały sklepy stacjonarne. W ten sposób IKEA pozyskuje informacje zwrotne od klientów oraz analizuje ich potrzeby, aby rozwijać i ulepszać swoją ofertę.

 

 

Mieszkańcom Częstochowy pozostaje sklep internetowy IKEA i aplikacja

- Naszym priorytetem jest tworzenie dla klientów jak najlepszego doświadczenia zakupowego. Chcemy odpowiadać na zmieniające się potrzeby i wzrastające oczekiwania, dlatego testujemy nowe formaty oraz ulepszamy dotychczasowe miejsca spotkań z klientami. Zachodzące zmiany to kolejny krok do realizacji ambitnych celów związanych ze sprzedażą omnikanałową, która w IKEA oznacza możliwość wyboru najwygodniejszego miejsca i sposobu zakupów - mówi Karol Barcal, Dyrektor Regionu IKEA Katowice.

- Mieszkańcy Częstochowy oraz okolic nadal będą mogli wygodnie śledzić nasze inspiracje oraz korzystać z oferty, zarówno poprzez dostępny 24/7 sklep internetowy IKEA.pl, jak i Aplikację Mobilną IKEA - dodaje. 

IKEA na Śląsku

Częstochowskie Studio Planowania IKEA było jednym z dziewięciu tego typu punktów w Polsce i drugim w woj. śląskim – obok funkcjonującego wciąż w Bielsku-Białej. Pomimo zamknięcia Studia Planowania IKEA w Częstochowie mieszkańcy nadal będą mieli możliwość korzystania z Punktu Odbioru Zamówień IKEA przy ulicy Bór 67/69, który jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 19:00 oraz w soboty od 09:00 do 12:00. Z tej opcji dostawy mogą skorzystać osoby składające zamówienia internetowe na IKEA.pl, poprzez Aplikację Mobilną IKEA oraz telefonicznie. Wybór tej formy dostawy gwarantuje stałą cenę bez względu na liczbę i wagę zamówionych produktów. 

11 sklepów IKEA w Polsce

Grupa Ingka w Polsce posiada obecnie 11 sklepów IKEA, 93 Punkty Odbioru Zamówień (łącznie z Punktami Mobilnymi), 8 Studiów Planowania i Punkt Planowania IKEA, które zarządzane są przez IKEA Retail. Jest również właścicielem pięciu centrów handlowych zarządzanych przez Ingka Centres Polska oraz zlokalizowanego w Jarostach k. Piotrkowa Trybunalskiego Centrum Dystrybucji zaopatrującego 35 sklepów IKEA w Europie Środkowej i Wschodniej. Do Grupy Ingka należy również sześć farm wiatrowych w Polsce.

 
 
 
 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum